Kargo ve Teslimat Bilgileri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 850 255 11 94 telefon numaramızdan veya destek@photoroglif.com email adresimizden ulaşabilirsiniz.

Firma olarak;

Haftaiçi 14:00'a kadar

Cumartesi 10:30'a kadar

Ödemesi alınmış  siparişler aynı gün ya da en geç bir sonraki iş günü kargoya verilmektedir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinizde size teslimatı ise kargo firmasının insiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-48 saat içerisinde ulaşmaktadır.


Hasarlı & Kırık Ürün


Hediyenizi teslim alırken lütfen kargo görevlisinin yanında paketi açın ve ürün üzerindeki kırık ya da gönderi sırasında oluşmuş bir kusur var ise bunu kargo görevlisine bildirerek tutanak tutturun. Bu durumda sizden başka hiçbir şey talep edilmeden aynı ürün tarafınıza ikinci kez gönderilecektir.

Hediye üzerinde siparişinizdeki kişiselleştirme detaylarında bir yanlışlık ya da kusur var ise bize 0 850 255 11 94 no'lu telefondan ulaşarak probleminizi çözmemize yardımcı olabilirsiniz. Verdiğiniz siparişin detaylarında belirtilenin dışında bir kusur olmadığı takdirde ürün size özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş olduğundan dolayı iade ve değişim kabul edilmemektedir.