Galeri


Photoroglif'e Hoşgeldiniz.

Şehrin kültürel ve tarihi dokularından oluşturduğumuz gizemli ve eşşiz alfabesini çocuğunuzun odasına, yaşam odanıza yada iş yerinizin duvarlarına taşıyoruz. Sizde Türkiye'de bir ilk olan Photoroglif'in yeni nesil alfabesi  ile evinizin yada iş yerinizin duvarlarını nasıl süsleyeceğinize dair fikirleri aşağıdaki tasarım tablolarda bulacaksınız. 


                            


Yeni doğan bebeğinizin doğum bilgilerini eşşiz alfabe ile birleştirip minik prensese anlamlı ve daha özel bir hediye bırakabilirsiniz.
Yakışıklı prensin isminde Pera palace'tan, Dolmabahce sarayından ,Ayasofya'dan esintiler olması ne harika. 
Ne hikayeler anlatırdı, kim bilir? Biz merak ettik ve hiç bitmeyen dinamiği ile şehrin sokaklarında bambaşka bir dil keşfettik. Bir çeşmenin oymasında, tarihi bir simgede, mimari bir yapıda, bir bahçe duvarında... Her yerden harfleri topladık ve yaşam alanlarınızın duvarlarını bu harika alfabe posteri ile süsledik. Her bir harfte kültürel bir anlam ve hatıralar yüklü.
Size Özel Olanı Siz Oluşturun

Photoroglif koleksiyonundaki harflerden dilediğiniz kelimeyi, dilediğiniz harflerle yazabilirsiniz. Sembolize harflerin çeşitleri arasından dilediklerinizi seçip bir araya getirebilirsiniz. Yaşam boyu sizin için sevginin öznesi olan insanlar, unutulmaz şarkılar, yüreğinize dokunan dizeler, hayatınızı etkilemiş yazarlar, motivasyon kaynağı olmuş kavramlar... Hepsini şehrin her köşesinden topladığımız harflerle yazın.
Göze “Anlamlı” Görünsün...

Duvarınızda bir manzara, soyut bir çalışma, bir replika asılı olmasındansa görmeyi bilen gözler için anlamın kendisi dursun. Anlamlı olan her şey hep gözünüzün önünde olsun diye Photoroglif’in alfabesini keşfedin.