Galeri


Photoroglif'e Hoşgeldiniz.

Tasarım Ev Dekorasyon

Şehrin kültürel ve tarihi dokularından oluşturduğumuz gizemli ve eşşiz alfabesini harika tasarım ev dekorasyon ürünleriyle çocuğunuzun odasına, yaşam odanıza yada iş yerinizin duvarlarına taşıyoruz. Sizde Türkiye'de bir ilk olan Photoroglif'in yeni nesil alfabesi ile evinizin yada iş yerinizin duvarlarını nasıl süsleyeceğinize dair fikirleri aşağıdaki tasarım tablolar ile bulacaksınız.


                            


Tasarım Ev Aksesuarları

Yeni doğan bebeğinizin doğum bilgilerini eşşiz alfabe ve tasarım ev aksesuarları fikriyle birleştirip minik prensese anlamlı ve daha özel bir tasarım hediye bırakabilirsiniz.
Yakışıklı prensin isminde Pera Palace'tan, Dolmabahçe sarayından, Ayasofya'dan esintiler olması ne harika.
Ev Tasarım ürünleri

Ne hikayeler anlatırdı, kim bilir? Biz merak ettik ve hiç bitmeyen dinamiği ile şehrin sokaklarında bambaşka bir dil keşfettik. Bir çeşmenin oymasında, tarihi bir simgede, mimari bir yapıda, bir bahçe duvarında... Her yerden harfleri topladık ve yaşam alanlarınızın duvarlarını ev tasarım ürünleri arasında olan bu harika alfabe posteri ile süsledik. Her bir harfte kültürel bir anlam ve hatıralar yüklü.
Size Özel Olanı Siz Oluşturun

Photoroglif koleksiyonundaki tasarım ev dekorasyon ürünleri olan harflerden dilediğiniz kelimeyi, dilediğiniz harflerle yazabilirsiniz. Sembolize harflerin çeşitleri arasından dilediklerinizi harfli tablo için seçip bir araya getirebilirsiniz.Yaşam boyu sizin için sevginin öznesi olan insanlar, unutulmaz şarkılar, yüreğinize dokunan dizeler, hayatınızı etkilemiş yazarlar, motivasyon kaynağı olmuş kavramlar... Hepsini şehrin her köşesinden topladığımız harflerle yazın.
Göze “Anlamlı” Görünsün...

Duvarınızda bir manzara, soyut bir çalışma, bir replika asılı olmasındansa görmeyi bilen gözler için anlamın kendisi yazılı tablo olarak dursun. Anlamlı olan her şey hep gözünüzün önünde olsun diye Photoroglif’in alfabesini keşfedin.
İlginç tasarım ev eşyaları ev dekorasyonlarında önemli bir yere sahip olmaya başladı. Sizde bulunduğunuz ortamlarda farklılık oluşturarak dekorasyon zevkinizi ortaya çıkarın.